Przejdź do głównej zawartości

Ogłoszenia

Witam,

Na tej stronie pojawiać się będą ogłoszenia związane z rozwojem bloga, dlatego polecam tu zaglądać na bieżąco. 

Pozdrawiam,

Autorka


ŚWIATOWY DZIEŃ POCZTÓWKI W  DNIU 1 PAŹDZIERNIKA!

W tym dniu ruszy multimedialna wystawa pocztówek pt. "Pocztówkowa podróż w Polskę" zorganizowana z okazji Światowego Dnia Pocztówki przy współpracy oddziału Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej to jest Biblioteki Lawendowej  w Gdańsku. Kolekcję pocztówek autorki bloga można obejrzeć pod linkiem https://www.artsteps.com/view/5f688bd9b59b6d3152d29ee9

Zapraszam w dniu 1 października do zwiedzania wirtualnej wystawy wraz z Biblioteką Lawendową!!!    
                                
                            


WYSTAWA KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH W DNIU 11 GRUDNIA!

Rusza kolejna wystawa multimedialna zorganizowana, tak jak poprzednio przy współpracy oddziału Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej to jest Biblioteki Lawendowej  w Gdańsku. 
Wystawę świąteczną, można obejrzeć pod linkiem: 
https://www.artsteps.com/embed/5fd07d4b0ca077184a4b9d0b/560/315

Zapraszam w dniu 11 grudnia  do zwiedzania wirtualnej wystawy wraz z Biblioteką Lawendową!!!    WYSTAWA KARTEK WIELKANOCNYCH 
ON - LINE JUŻ GOTOWA!!!

Witam,
Już jest Wielkanocna wystawa on-line, zorganizowana we współpracy z Biblioteką Lawendową - Oddział Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w  Gdańsku. Pocztówki można, także zobaczyć przy wejściu Biblioteki Lawendowej.  Zapraszam!!!

LINK DO WYSTAWY: 


Komentarze

  1. Piękna wystawa Wielkanocna.Ciekawe kartki czarno-białe pobudzają wyobraźnię ,mają swój styl i urok

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Spędzamy czas nad Zalewem Wiślanym

Witam, Zalew Wiślany jest miejscem polecanym dla osób ceniących sobie spokój. Można to ująć w ten sposób: puste plaże z przepięknymi wschodami i zachodami słońca, ciekawa okolica do zwiedzania w tym Braniewo, czyli najstarsze miasto w województwie Warmińsko - Mazurskim, jak i miejsca, gdzie można godzinami obserwować życie ptaków, także takich gatunków jak orzeł bielik. Nie powinno  pominąć się faktu, że aktywny wypoczynek można spędzić na żeglowaniu po Zalewie Wiślanym, podczas którego widoki są niesamowite. Klimat Zalewu Wiślanego udzieli się tu każdemu, wystarczy tylko tam być. Polecam!

Muzeum Przyrodniczo - Myśliwskie w Krynicy Morskiej

 Witam, Dzisiaj po wyprawie promowej z Świbna do  Mikoszewa wybieramy się w podróż do Krynicy Morskiej. W miejscowości tej leżącej nad Zalewem Wiślanym można nie tylko aktywnie spędzić czas,  wypocząć na plaży, ale także poznać charakter edukacyjny tego miejsca. Taką edukacyjną opcją spędzenia czasu wolnego jest zwiedzanie Muzeum Przyrodniczo - Myśliwskiego, którego celem jest przybliżenie pięknej fauny naszej Polski jak i tej egzotycznej. Jest to jedna z wielu atrakcji Krynicy Morskiej i okolic. Muzeum posiada następujące sale: Sala Mierzei Wiślanej, Sala afrykańska, Sala przybliżająca gatunki jeleni świata, a także sala przedstawiająca gatunki motyli z Polski jak i te egzotyczne. Po Muzeum oprowadza nas sam właściciel obiektu, który z pasją opowie o zbiorach, które możemy zobaczyć. Zapraszam!! 

Nad Zatoką Pucką - Rzucewo

Witam, Dziś znajdujemy się nad Zatoką Pucką, a konkretniej odwiedzamy wieś kaszubską Rzucewo. Pierwsza udokumentowana historia ziem Rzucewa zaczyna się w 2000 r. p.n.e. Jednak Rzucewo to nie tylko długa i burzliwa historia, którą należy odkryć samemu, ale też miejscowość z pięknym pałacem Jan III Sobieski. Obecnie pałac pełni funkcję hotelarską, gastronomiczną, jak i relaksacyjną. Zarówno zielone okolice pałacu położone nad Zatoką Pucką, pomogą  nam się zrelaksować oraz piękne widoki. Pałac także posiada obecnie stajnię, ujeżdżalnię koni i korty tenisowe, a wewnątrz również winiarnię, saunę rzymską oraz siłownię. W wolnej chwili polecam każdemu zwiedzić to miejsce.